stdClass Object
(
  [id] => 152
  [ref_id] => 18
  [ref_modulename] => article_category
  [date] => 2016-04-21 15:44:48
  [titletr] => egitim-ve-gelisim
  [titleen] => education-and-development
  [page] => article_category.html
)
MB HOLDİNG :: Eğitim ve Gelişim
İNSAN KAYNAKLARI
Eğitim ve Gelişim

MB Holding, sürekli gelişimi ilke edinerek faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda öncü olmayı ve geleceği kurgulamayı görev biliyor ve kişisel ve mesleki yetkinliklerimizi ileriye taşıyabilmek için kurumsal başarımızı doğrudan etkileyecek eğitimler düzenliyoruz. Eğitimler niteliklerine göre, şirket dışındaki uzman kaynaklardan sağlanabilmektedir.

En değerli yatırımımız çalışanlarımızdır
MB Holding olarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlere özel eğitimler, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleri ile çalişanlarımıza farklı alternatifler sunmaktayız.

Yönetici Geliştirme Programı
Toplam kalite sürecinin bir parçasi olarak holdingin gelecek planları doğrultusunda yöneticiler yetiştirmeye yönelik yönetici geliştirme programları yürütülmektedir.

Çalışan Gelişim Programı
Çalışanlarımızın görevlerini hem en verimli şekilde yapabilmeleri, hem de keyif alarak çalışabilmeleri için sürekli öğrenebilecekleri ve gelişebilecekleri iş ortamları yaratmak temel insan kaynakları hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu çerçevede yurtiçi eğitimlerle iş ihtiyaçlarına cevap vermeyi ve mevcut performanslarını arttırmayı hedeflemekteyiz.

Eğitim ve Gelişim