stdClass Object
(
  [id] => 146
  [ref_id] => 18
  [ref_modulename] => article_category
  [date] => 2016-06-30 18:45:54
  [titletr] => egitim-ve-gelisim
  [titleen] => education-and-development
  [page] => article_category.html
)
MB HOLDİNG :: Eğitim ve Gelişim
İNSAN KAYNAKLARI
Eğitim ve Gelişim

MB Holding, sürekli gelişimi ilke edinerek faaliyet gösterdiği tüm alanlarda öncü olmayı ve geleceği kurgulamayı görev bilmektedir. Kişisel ve mesleki yetkinliklerimizi ileriye taşıyabilmek için kurumsal başarımızı doğrudan etkileyecek eğitimler düzenlemekte, eğitimlerin niteliklerine göre, şirket dışındaki uzman kaynaklardan eğitim olanakları sağlayabilmektedir.

En değerli yatırımımız çalışanlarımızdır


MB Holding olarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlere özel eğitimler, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleri ile çalışanlarımıza farklı alternatifler sunulmaktadır.

Yönetici Geliştirme Programı


Toplam kalite sürecinin bir parçasi olarak holdingimizin gelecek planları doğrultusunda yöneticiler yetiştirmeye yönelik yönetici geliştirme programları yürütülmektedir.

Çalışan Gelişim Programı


Çalışanlarımızın görevlerini hem en verimli şekilde yapabilmeleri, hem de keyif alarak çalışabilmeleri için sürekli öğrenebilecekleri ve gelişebilecekleri iş ortamları yaratmak temel insan kaynakları hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu çerçevede yurtiçi eğitimlerle iş ihtiyaçlarına cevap vermeyi ve mevcut performanslarını arttırmayı hedeflemekteyiz.

Eğitim ve Gelişim