Eğitim ve Gelişmeler

MB Holding olarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlere özel eğitimler, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleri ile çalişanlarımıza farklı alternatifler sunmaktayız...

MB Holding, sürekli gelişimi ilke edinerek faaliyet gösterdiği tüm alanlarda öncü olmayı ve geleceği kurgulamayı görev bilmektedir. Kişisel ve mesleki yetkinliklerimizi ileriye taşıyabilmek için kurumsal başarımızı doğrudan etkileyecek eğitimler düzenlemekte, eğitimlerin niteliklerine göre, şirket dışındaki uzman kaynaklardan eğitim olanakları sağlayabilmektedir.

EN DEĞERLİ YATIRIMIMIZ; ÇALIŞANLARIMIZDIR!

MB Holding olarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlere özel eğitimler, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleri ile çalışanlarımıza farklı alternatifler sunulmaktadır.

YÖNETİCİ GELİŞTİRME PROGRAMI

Toplam kalite sürecinin bir parçası olarak holdingimizin gelecek planları doğrultusunda yöneticiler yetiştirmeye yönelik yönetici geliştirme programları yürütülmektedir.

ÇALIŞAN GELİŞİM PROGRAMI

Çalışanlarımızın görevlerini hem en verimli şekilde yapabilmeleri, hem de keyif alarak çalışabilmeleri için sürekli öğrenebilecekleri ve gelişebilecekleri iş ortamları yaratmak temel insan kaynakları hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu çerçevede yurtiçi eğitimlerle iş ihtiyaçlarına cevap vermeyi ve mevcut performanslarını arttırmayı hedeflemekteyiz.

MB Grup Şirketleri

MB Holding, bünyesinde barındırdığı 10'u aşkın şirket ve markaları ile inşaat, sanayi, giyim, gıda, enerji, günlük kullanım eşyaları vb. sektöründe faaliyetini tüm hızıyla sürdürmektedir...